Jeśli już tu jesteś, to zajebiście ;) Dominik, coś nie coś pogrywam. Obecnie próbuje jakiejkolwiek nauki w CS2 Jeśli zrobię kiedyś stream IRL to oznacza że wszystko idzie w dobrą stronę! Zostaw follow, wpadaj na strumyki, a i dołącz na mało profesjonalny discord aby narobić gnoju.
