Gram od kilku lat w WarThunder. Mistrzem nie jestem, ale jakoś daję radę. Od 2 lat gram symulacje powietrzne. A w zasadzie to ciągle się uczę grać.
Gram od kilku lat w WarThunder. Mistrzem nie jestem, ale jakoś daję radę. Od 2 lat gram symulacje powietrzne. A w zasadzie to ciągle się uczę grać.
2 total
| Started | Title · Category | Duration | Avg | Peak | Δ followers |
|---|---|---|---|---|---|
May 24, 2602:44 PM | Grind Rosji BR 6.7 | !yt !kick !tiktok !discord War Thunder | 30m | 2 | 2 | 0 |
May 11, 2608:31 AM | Test Multistream The Test | 38m | 2 | 2 | 0 |