Siemanko! Prowadzę transmisje z grania głównie w cs2, ale bedą pojawiać sie rówież inne gierki, zachecam do ogladania oraz obserwowania ! STREAMY OD 22 ;)
Siemanko! Prowadzę transmisje z grania głównie w cs2, ale bedą pojawiać sie rówież inne gierki, zachecam do ogladania oraz obserwowania ! STREAMY OD 22 ;)