Siemanko! Prowadzę transmisje z grania głównie w cs2, ale bedą pojawiać sie rówież inne gierki, zachecam do ogladania oraz obserwowania ! STREAMY OD 22 ;)
Siemanko! Prowadzę transmisje z grania głównie w cs2, ale bedą pojawiać sie rówież inne gierki, zachecam do ogladania oraz obserwowania ! STREAMY OD 22 ;)
Running follower count over time.
Average vs. peak viewer counts for each session.
Daily totals across the range.