Siema zwę się Tomasz, lubie gry w styluj The walking dead, oraz The last of us. Na kanale najczęściej będzie ogrywany Lol, 7dtd, fivem, oraz to co wpadnie w oko Nie oceniam filmów, wysyłanie linków na czacie grozi banem. Smacznej kawusi 😄
Siema zwę się Tomasz, lubie gry w styluj The walking dead, oraz The last of us. Na kanale najczęściej będzie ogrywany Lol, 7dtd, fivem, oraz to co wpadnie w oko Nie oceniam filmów, wysyłanie linków na czacie grozi banem. Smacznej kawusi 😄