Cześć, nazywam się Dawid i jestem tu ,,for FUN" Sprzęt z którego korzystam Monitor: 34" MSI Optix Monitor dodatkowy: 27" Lenovo Mikrofon: Samson G Track Pro Mysz: Logitech G203 Klawiatura: Logitech G G213 Prodigy Procesor: i5-12600k Płyta głowna: MSI Z690-a pro Wi-Fi Karta graficzna: Asus Prime RTX 4070 SUPER Ram: 32GB Corsair VENGEANCE 3600MHz Chłodzenie: MSI MEG Core Liquid S360 Dysk 1: Crucial T500 1 TB Dysk 2: Crucial P310 2TB Zasilacz: Corsair RM850 Obudowa: NZXT H7 Flow
