Jsem starej pardál co si rád zahraje nějakou hru. Ať už to jsou střílečky nebo hlavně závodní. Nejsem kdoví jakej pařan a skiller. Je mi 47 let, pocházím z Prahy. Hraju čistě pro radost ze hry a zábavu. Vzhledem k tomu, že jsem si pořídil domácího mazlíčka v podobě kocourka tak se může stát, že budou streamy o chlup zajímavější :)
