Elo mam na imię Wiktor, zaczynam ze streamowaniem. Interesuję się motoryzacją i grami. Głównie gram w FPS'y, H&S i czasami Survivale.
Elo mam na imię Wiktor, zaczynam ze streamowaniem. Interesuję się motoryzacją i grami. Głównie gram w FPS'y, H&S i czasami Survivale.
Latest sessions, newest first.
| Started | Title · Category | Duration | Avg | Peak | Δ followers |
|---|---|---|---|---|---|
Apr 30, 2605:02 PM | 🔴Chill and play🔴GTA:SA / MTA:SA ProjectPRG🔴 Grand Theft Auto: San Andreas | 9m | 3 | 3 | 0 |
Top categories by hours streamed in this range.