Siemanko, mówcie mi Karo :)), możecie u mnie oglądnąć gry survival, moba, fps, autochess. Najczęściej liga/valo/tft. Jestem we wszystko do bani ale to lubię ;3
Siemanko, mówcie mi Karo :)), możecie u mnie oglądnąć gry survival, moba, fps, autochess. Najczęściej liga/valo/tft. Jestem we wszystko do bani ale to lubię ;3
1 total
| Started | Title · Category | Duration | Avg | Peak | Δ followers |
|---|---|---|---|---|---|
May 4, 2607:17 PM | pośmiejmy się ze mnie razem!!! VALORANT | 9m | 7 | 7 | 0 |