Elo, Jestem Vince - przez ostatnie 4 lata miałem okazję być muzykiem Festiwalu na Bogatości organizowanego przez Bracia Figo Fagot a konkretnie w Figo i Samogony ( Erotyczne Pif Paf ) Poza tym nic nie osiągnąłem i chuj mi w dupe, a i czasem robie bonio speed run
