Ogólnie to jestem Mikołaj mówiąc szczerze na początku planuje jakieś luźne streamy z Valo może z RP kto wie to się zobaczy, ale pamiętajcie jedno Szopy zostawcie w spokoju. Możecie też dokarmiać szopy i inne takie. https://kick.com/vszopex/subscribe
Ogólnie to jestem Mikołaj mówiąc szczerze na początku planuje jakieś luźne streamy z Valo może z RP kto wie to się zobaczy, ale pamiętajcie jedno Szopy zostawcie w spokoju. Możecie też dokarmiać szopy i inne takie. https://kick.com/vszopex/subscribe