Siema, mam na imię Janek mam 21lat, główne gry to cs2, phasmophobia, minecraft ,oczywiście można też dawać własne pomysły co chcecie obejrzeć, serdecznie zapraszam do oglądaiania. :D
Siema, mam na imię Janek mam 21lat, główne gry to cs2, phasmophobia, minecraft ,oczywiście można też dawać własne pomysły co chcecie obejrzeć, serdecznie zapraszam do oglądaiania. :D