Vítam ťa na mojom streame, volám sa Tomáš aka wizz4rd02, prevažne tu hrajem CS2, Frostpunk, atď. Streamujem len pre srandu a hlavne sa nudím a mám rád hry.
Vítam ťa na mojom streame, volám sa Tomáš aka wizz4rd02, prevažne tu hrajem CS2, Frostpunk, atď. Streamujem len pre srandu a hlavne sa nudím a mám rád hry.
Latest sessions, newest first.
| Started | Title · Category | Duration | Avg | Peak | Δ followers |
|---|---|---|---|---|---|
May 3, 2609:22 AM | Pokec -> Pokračovanie v Kampani Heroes of Might & Magic: Olden Era | 17m | 2 | 2 | 0 |
Top categories by hours streamed in this range.