Elo, zasady: 1. Nie przeklinamy 2. Moderatorzy i wrvbel mają zawsze racje 3. Nie wyzywamy sie wzajemnie 4. Donate'y i suby póki co nie będą dostępne bo nie(moźe kiedy indziej) 5. Miłego oglądania ;)
Elo, zasady: 1. Nie przeklinamy 2. Moderatorzy i wrvbel mają zawsze racje 3. Nie wyzywamy sie wzajemnie 4. Donate'y i suby póki co nie będą dostępne bo nie(moźe kiedy indziej) 5. Miłego oglądania ;)