Kick Info
X0XMA4

X0XMA4

Checking…
·Since Apr 24, 2026·Russian

Искра, буря, безумие,тундра, хороры, смех, слёзы,отрицание,гнев,торг,депрессия, принятие... И по новой. Обычно стартуем в 19:00 - 22:00 и до как пойдёт I speak Russian. My English is stick to beat. If you want me to understand you, write in Russian or use a translator. I’m glad to see everyone. Usually start at 7pm-10pm Moscow time. End-whenever .______ STICK.- BEAT. Кинуть на ход ноги. https://www.donationalerts.com/r/x0xma4