Čau, vlastně ani nevím co bych tady napsal. Ročník 98, zatím mám vyloženě posraný život, ale snažím se z toho dostat "hehe" a toto je takový můj save space Tak nějak jsem vyrostl a metinu, tak snad někdy čekej nějaký privatek, jinak Assetto, Beam, Ets2 atp.
