Siemano, gram w różne gierki i robie z siebie w nich debila więc zagrań profesorskich nie będzie, ale troche beki juz tak xD. Granie w różne gierki to moja pasja jak i oglądanie innych twórców, którzy w nie grają i dzielą się tym z innymi tak więc i ja postanowiłem dzielić się tym co lubię robić najbardziej. Mam nadzieje, że jak wejdziesz raz do mnie na streama to już zostaniesz na dłużej
