Siemaneczko. Bawię się teraz na życiu w stad up i chciabym to poalczyć z stremowaniem , chcesz być tego cześcią wpadaj. poza tym lubie psychologie myśę że coś wiem bo od dzieciaka jestem mediatorem. prywatnie jestem rolnikiem
Siemaneczko. Bawię się teraz na życiu w stad up i chciabym to poalczyć z stremowaniem , chcesz być tego cześcią wpadaj. poza tym lubie psychologie myśę że coś wiem bo od dzieciaka jestem mediatorem. prywatnie jestem rolnikiem