Witaj :D Jestem Zbyniu i zabiorę Cię w Świat Symulatorów takich jak Farming/ETS2 ale również w gierki strategiczne oraz Citybuildery. Strimuje w wolnym czasie pomiędzy pracą na etacie jak i Didżejowaniem XD Wpadnij zbij piątke 😃 Zapraszam serdecznie 😉
