Nadaje od 14.07.2016 i robię to nieprzerwanie kilka razy w tygodniu, bawiąc się przy tym świetnie i mam najlepszy Fluxer w całym ̵̗̮͈̮͈̞̱̱̑̇̿̄̃͗k̶̢̛̳̭̯͚̖̫̬̭͕̯̙͚̬̳̈́̐̒̈͌͗͌͒͗̉͂̑̈ͅǫ̸̛̰̥̦̣͈͋͂̃͊̚̚͜͠s̷̢̛̰̪̜̰̻͔̓̍̿̌m̵̢͖̣̠̘̤̩̮̣̟͎̙̭̑̏͊̀ͅo̸̯̘̽̒͑͌͐́̃̓͌̾̀̔̌̿͘̚͠s̸̡̨̭̬͉̗̣͕̺̻̩̾͆͂̒͘i̶͚̿e̷͓̙͓̩̣̗̪̪͑̍̊͂̓͛̇̌̓̐͂͝ ̷̢̛̯̜̦͍̲̰̌͆͐̓̉̎̀̅̏̇̕̕͝ oiBigcyC Jestem Ironiczny, dwuznaczny i wychodzi z tego śmieszna zupa. NIGDY NIE MÓWIĘ NA POWAŻNIE. Chyba że krzyczę. ( ° ͜ʖ͡°)╭∩╮
