Nazywam się Rafał, mam 25 lat i jestem polakiem mieszkającym w Szwecji od ponad 15 lat. Na streamie możecie się spodziewać różnych gier, ale głównie będą to Heroes of Might & Magic 3. Na co czekasz? Bierz popcorn, rozsiądź się wygodnie i oglądaj! :)
Nazywam się Rafał, mam 25 lat i jestem polakiem mieszkającym w Szwecji od ponad 15 lat. Na streamie możecie się spodziewać różnych gier, ale głównie będą to Heroes of Might & Magic 3. Na co czekasz? Bierz popcorn, rozsiądź się wygodnie i oglądaj! :)