Siemaneczko Mam na imię Daniel ale wszyscy mówią na mnie Brodaty. Gram w GTA RP / WOTa / Phasmophobie i kilka innych gierek. Momentami giera potrafi mi podnieść mega ciśnienie no ale hmm bywa. Chcesz wiedzieć więcej o mnie? Pogadajmy na strimku
Siemaneczko Mam na imię Daniel ale wszyscy mówią na mnie Brodaty. Gram w GTA RP / WOTa / Phasmophobie i kilka innych gierek. Momentami giera potrafi mi podnieść mega ciśnienie no ale hmm bywa. Chcesz wiedzieć więcej o mnie? Pogadajmy na strimku