Siemaneczko Mam na imię Daniel ale wszyscy mówią na mnie Brodaty. Gram w GTA RP / WOTa / Phasmophobie i kilka innych gierek. Momentami giera potrafi mi podnieść mega ciśnienie no ale hmm bywa. Chcesz wiedzieć więcej o mnie? Pogadajmy na strimku
Siemaneczko Mam na imię Daniel ale wszyscy mówią na mnie Brodaty. Gram w GTA RP / WOTa / Phasmophobie i kilka innych gierek. Momentami giera potrafi mi podnieść mega ciśnienie no ale hmm bywa. Chcesz wiedzieć więcej o mnie? Pogadajmy na strimku
2 total
| Started | Title · Category | Duration | Avg | Peak | Δ followers |
|---|---|---|---|---|---|
May 12, 2601:39 PM | Zaczynamy cyrk, Kelvin ty...... Sons of the Forest | 3h 26m | 3 | 3 | 0 |
Apr 26, 2602:30 PM | 77RP zarabiamy i się bawimy Grand Theft Auto V (GTA) | 1h 43m | 3 | 3 | 0 |