Siema jestem Gabriel , jestem graczem Counter Strike 2 i przy okazji innych tytułów . Gram dla fanu z najbliższymi. Życze miłej zabawy :)
Siema jestem Gabriel , jestem graczem Counter Strike 2 i przy okazji innych tytułów . Gram dla fanu z najbliższymi. Życze miłej zabawy :)