Siema jestem Gabriel , jestem graczem Counter Strike 2 i przy okazji innych tytułów . Gram dla fanu z najbliższymi. Życze miłej zabawy :)
Siema jestem Gabriel , jestem graczem Counter Strike 2 i przy okazji innych tytułów . Gram dla fanu z najbliższymi. Życze miłej zabawy :)
2 total
| Started | Title · Category | Duration | Avg | Peak | Δ followers |
|---|---|---|---|---|---|
May 9, 2611:35 AM | [PL] Grind w CS2 Counter-Strike 2 | 4h 59m | 1,279 | 1,357 | +5 |
Apr 26, 2611:06 AM | [PL]Season 8 Faceit -Grind to 6 lvl Counter-Strike 2 | 39m | 3 | 3 | 0 |