Jestem Kamil, gram od niedawnaw lige dlatego jestem kasztanem ale milo jest sie ciszyc i wkurwiac jednoczesnie na ta gre :D Tego napewno nikt ogladac ale to z nudow , pzdr
Jestem Kamil, gram od niedawnaw lige dlatego jestem kasztanem ale milo jest sie ciszyc i wkurwiac jednoczesnie na ta gre :D Tego napewno nikt ogladac ale to z nudow , pzdr