Siemanko z tej strony Kaceper. Lubię grać w różne gry i uczę się ich na bieżąco. Nie uważam się za najlepszego gracza można powiedzieć że jestem średni jeśli chodzi o moje umiejętności :D Zapraszam
Siemanko z tej strony Kaceper. Lubię grać w różne gry i uczę się ich na bieżąco. Nie uważam się za najlepszego gracza można powiedzieć że jestem średni jeśli chodzi o moje umiejętności :D Zapraszam