Csumiiii akkor van sztrííím ha van hozzá kedvem nagyrészt a fő csapás irány a GTA5 azonbelül a GalaxyRP 2.0 lesz | R6, enlisted és War Thunder lesz és (Commie Bobrs amint megjelenik)
Csumiiii akkor van sztrííím ha van hozzá kedvem nagyrészt a fő csapás irány a GTA5 azonbelül a GalaxyRP 2.0 lesz | R6, enlisted és War Thunder lesz és (Commie Bobrs amint megjelenik)
Latest sessions, newest first.
| Started | Title · Category | Duration | Avg | Peak | Δ followers |
|---|---|---|---|---|---|
May 7, 2609:13 AM | kis délutáni idegroncsolás kéne néző köszi xdd Enlisted | 1h 06m | 2 | 2 | +2 |
May 6, 2612:15 PM | kis délutáni idegroncsolás kéne néző köszi xdd Enlisted | 1h 59m | 2 | 2 | 0 |
Top categories by hours streamed in this range.