Csumiiii akkor van sztrííím ha van hozzá kedvem nagyrészt a fő csapás irány a GTA5 azonbelül a GalaxyRP 2.0 lesz | R6, enlisted és War Thunder lesz és (Commie Bobrs amint megjelenik)
Csumiiii akkor van sztrííím ha van hozzá kedvem nagyrészt a fő csapás irány a GTA5 azonbelül a GalaxyRP 2.0 lesz | R6, enlisted és War Thunder lesz és (Commie Bobrs amint megjelenik)