Cześć! Jestem Kendi, miło mi Cię poznać! Uwielbiam grać w gry. Mam wielką słabość do FPS-ów, RPG-ów, "rogalików" i przygodówek. Poza graniem dużo rysuję, a obecnie uczę się tworzyć pixel arty :)
Cześć! Jestem Kendi, miło mi Cię poznać! Uwielbiam grać w gry. Mam wielką słabość do FPS-ów, RPG-ów, "rogalików" i przygodówek. Poza graniem dużo rysuję, a obecnie uczę się tworzyć pixel arty :)