Cześć! Jestem Kendi, miło mi Cię poznać! Uwielbiam grać w gry. Mam wielką słabość do FPS-ów, RPG-ów, "rogalików" i przygodówek. Poza graniem dużo rysuję, a obecnie uczę się tworzyć pixel arty :)
Cześć! Jestem Kendi, miło mi Cię poznać! Uwielbiam grać w gry. Mam wielką słabość do FPS-ów, RPG-ów, "rogalików" i przygodówek. Poza graniem dużo rysuję, a obecnie uczę się tworzyć pixel arty :)
Running follower count over time.
Average vs. peak viewer counts for each session.
Daily totals across the range.