Gram w gierki i gadamy. Zabawny, a może tylko śmieszny. Czasem powiem coś mądrego. Sprawdź! Zapraszam do stada niebaranów na discordzie. Streamuje we wtorki, czwartki i niedzielę ok. 19:00.
Gram w gierki i gadamy. Zabawny, a może tylko śmieszny. Czasem powiem coś mądrego. Sprawdź! Zapraszam do stada niebaranów na discordzie. Streamuje we wtorki, czwartki i niedzielę ok. 19:00.
Running follower count over time.
Average vs. peak viewer counts for each session.
Daily totals across the range.