Gram w gierki i gadamy. Zabawny, a może tylko śmieszny. Czasem powiem coś mądrego. Sprawdź! Zapraszam do stada niebaranów na discordzie. Streamuje we wtorki, czwartki i niedzielę ok. 19:00.
Gram w gierki i gadamy. Zabawny, a może tylko śmieszny. Czasem powiem coś mądrego. Sprawdź! Zapraszam do stada niebaranów na discordzie. Streamuje we wtorki, czwartki i niedzielę ok. 19:00.
2 total
| Started | Title · Category | Duration | Avg | Peak | Δ followers |
|---|---|---|---|---|---|
May 3, 2609:30 AM | Dobry! Taski na hellgate | Wyzwanie w Tibii -> !zasady | !s Tibia | 2h 41m | 2 | 2 | 0 |
Apr 30, 2604:00 PM | Jakie plany na majówke? | Wyzwanie w Tibii -> !zasady | !s Just Chatting | 13m | 2 | 2 | 0 |