Ahoj, jsem Sendrom, vlastním jménem Ondra a rozhodl jsem se, že si tu s vámi popovídám a i vás u toho trochu pobavím. Užívej zde pohodu a pokud ti to tu nevoní, klidně můžeš jít dál. Vítání jsou všichni
Ahoj, jsem Sendrom, vlastním jménem Ondra a rozhodl jsem se, že si tu s vámi popovídám a i vás u toho trochu pobavím. Užívej zde pohodu a pokud ti to tu nevoní, klidně můžeš jít dál. Vítání jsou všichni