Čus, jsem Shevy, hraju primárně wowko a v něm monka, proto BREW, Brewmaster je můj main, kdysi jsem hrál i DK ale to už jen jako alta. Budu rád když se příjdeš podívat na stream, kde budu buď běhat klíčky nebo i pushovat je. :)
Čus, jsem Shevy, hraju primárně wowko a v něm monka, proto BREW, Brewmaster je můj main, kdysi jsem hrál i DK ale to už jen jako alta. Budu rád když se příjdeš podívat na stream, kde budu buď běhat klíčky nebo i pushovat je. :)