Mam na imię Zbigniew streamuję nie za często jak mitylko pozwoli czas i siły, przeważnie większym stopniu wieczorami, mam Dziwne poczucie humoru. Gram w gry typu : horror, survival, fps, i wiele innych gier.
Mam na imię Zbigniew streamuję nie za często jak mitylko pozwoli czas i siły, przeważnie większym stopniu wieczorami, mam Dziwne poczucie humoru. Gram w gry typu : horror, survival, fps, i wiele innych gier.