Gram od kilku lat w WarThunder. Mistrzem nie jestem, ale jakoś daję radę. Od 2 lat gram symulacje powietrzne. A w zasadzie to ciągle się uczę grać.
Gram od kilku lat w WarThunder. Mistrzem nie jestem, ale jakoś daję radę. Od 2 lat gram symulacje powietrzne. A w zasadzie to ciągle się uczę grać.
Running follower count over time.
Average vs. peak viewer counts for each session.
Daily totals across the range.