Elo mam na imię Wiktor, zaczynam ze streamowaniem. Interesuję się motoryzacją i grami. Głównie gram w FPS'y, H&S i czasami Survivale.
Elo mam na imię Wiktor, zaczynam ze streamowaniem. Interesuję się motoryzacją i grami. Głównie gram w FPS'y, H&S i czasami Survivale.