Głównie CS2 w ktorego jestem giga chujowy, czasem trafie lucky shot'a. Stary dziadek co se pyka w gierki, enjoy'uje po prostu granie. Ale mam dojebane podejscie do wielu spraw.
4 categories · 1 total hours in range