Głównie CS2 w ktorego jestem giga chujowy, czasem trafie lucky shot'a. Stary dziadek co se pyka w gierki, enjoy'uje po prostu granie. Ale mam dojebane podejscie do wielu spraw.
2 categories · 0 total hours in range