Siemanko, mówcie mi Karo :)), możecie u mnie oglądnąć gry survival, moba, fps, autochess. Najczęściej liga/valo/tft. Jestem we wszystko do bani ale to lubię ;3
Siemanko, mówcie mi Karo :)), możecie u mnie oglądnąć gry survival, moba, fps, autochess. Najczęściej liga/valo/tft. Jestem we wszystko do bani ale to lubię ;3