Vítam ťa na mojom streame, volám sa Tomáš aka wizz4rd02, prevažne tu hrajem CS2, Frostpunk, atď. Streamujem len pre srandu a hlavne sa nudím a mám rád hry.
Vítam ťa na mojom streame, volám sa Tomáš aka wizz4rd02, prevažne tu hrajem CS2, Frostpunk, atď. Streamujem len pre srandu a hlavne sa nudím a mám rád hry.